Monthly Archives: Październik 2009

Paulina

Paulina dokładnie wie czego chce oraz  jak to osiagnać.Wygląda rewelacyjnie i tak też się ją fotografuje. Wysoki profesjonalizm….  

Więcej »

Marcel czyli niezły gips!

– Nie, to całkiem normalne w t y m w i e k u – oświadczył Pan Doktor nakładając warstwę gipsu na złamaną nóżkę jednorocznego Macela- zupełnie normalne. – No, nie wiem, nie wiem- wątpliwości miała nie tylko Mama Marcelka- nie wiem, jak żyję nie widziałam takiego malucha z gipsem na nodze. Oczywiście, że „takie […]

Więcej »

29 października 2009 - 19:44

MAŁGORZATA STĘPIEŃ to z łezkami cudniaste!

Przedstawiam Justynkę i Pawła

Wybór miajsca na plener nie stanowił żadnego problemu, wiadomo było, że spotykamy się w sobotę, na krakowskim Kazimierzu. Ranek był rześki i pochmurny, kawiarnie wokół Placu powoli rozstawiały krzesła, handlarki układały kalafiory na straganach i kwiaty w kubełkach po kiszonych ogórkach… .       

Więcej »

Studio

Odnalezienie tego miejsca, tego studia nie było rzecza łatwą… Stare Podgórze, podwórko i kamienica, których lata świetności przypadły na czasy kiedy Dulski maszerował na Kopiec Kościuszki… I bez znajomości z „lokalną społecznością” po zmroku lepiej się tu nie zapuszczać. Dziewczyny bardzo miłe i cirpliwe, doskonale przygotowane.  

Więcej »

Agnieszka

            Fotografowanie Agnieszki jest jak jedzenie lodów czekoladowych, trudno się oderwać i ciągle nie ma się dość…    

Więcej »

7 października 2009 - 06:18

MAŁGORZATA STĘPIEŃ super zdjęcia i super modelka,wstyd się przyznac ale ja swoich fot z warsztatów nawet nie tknęłam jeszcze:(